psiholog-v-kaluge.com - Darmowe polskie torrenty

Witaj drogi Towarzyszu!, jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować . Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !
User:  Hasło:     


Kategorie


Najczęściej pobierane w Styczniu


Detale Torrenta


Steven Wilson - Home Invasion. In Concert At The Royal Albert Hall (2018) [DVD9+DVD5] [NTSC] [sodom]

S: 4L: 3P: 41
Dodał: ~$sodom~ Tracker:
Kondycja:Dodane:2018-12-22 20:20:17
Kategoria:Muzyka  »  KoncertyRozmiar:11.75 GB
Język:Muzyka Zagraniczna  Muzyka ZagranicznaPobrali:POBRALI PLIK
Obserwuj:OBSERWUJ TORRENTAStaty:UAKTUALNIJ TRACKER
Download: Pobierz TorrentRaport:RAPORTUJ TORRENTA
Artysta:Steven Wilson
Gatunek:Rock/Progressive Rock/Progressive Metal
Rok:2018
Kraj:UK

Prestiż i elegancja. Namacalny kawał historii muzyki. Londyńska Royal Albert Hall, będąca miejscem wydarzeń różnego gatunku, przez fanów muzyki popularnej kojarzona jest doskonale, trudno bowiem znaleźć artystę wielkiego formatu, który w swojej karierze nie stanął na scenie tej legendarnej sali koncertowej. Co znamienne, jej wzniosłe przymioty zainspirowały dziesiątki z nich, dzięki czemu królewski obiekt stał się scenerią dla całej masy koncertowych wydawnictw. Steven Wilson, który z gościnnych progów Royal Albert Hall korzysta regularnie, wiosną tego roku nagrał i sfilmował jeden ze swoich występów w tym miejscu, z myślą o bogatym wydawnictwie koncertowym.

„Home Invasion (In Concert At The Royal Albert Hall)” doskonale licuje z powagą, elegancją i klasą miejsca, w którym zostało zapisane. To wydawnictwo wysmakowane, atrakcyjne i imponujące pod każdym względem. Od strony wizualnej – obraz wyreżyserowany przez Jamesa Russella to iście koronkowa robota. Zarejestrowany przy użyciu kilkunastu kamer porozmieszczanych po całej sali, znakomicie godzi ze sobą takie elementy, jak potrzeba obserwacji akcji muzyków na scenie z wielu interesujących perspektyw, podkreślenie kontekstu niezwykle fotogenicznego i architektonicznie atrakcyjnego miejsca oraz oddanie wizualnej oprawy koncertu samego w sobie, która, jak wiemy, dla Wilsona jest nieodzownym i bardzo istotnym elementem działalności koncertowej. Pomiędzy wszystkimi tymi elementami udało się znaleźć odpowiedni balans, przy czym to, co w rejestracji video koncertu powinno być najważniejsze, a więc podgląd artystów wykonujących swoją pracę na scenie, jest potraktowane w sposób należycie i zadowalająco priorytetowy. Frapujące wizualizacje Lasse Hoile i Jess Cope, wyświetlane tradycyjnie na transparentnych ekranach z przodu i z tyłu sceny, w żadnym stopniu nie próbują zdominować tego najważniejszego, co wydarza się na scenie.

A dzieje się naprawdę wiele dobrego. Bardzo rozbudowana setlista koncertu, której rdzeń stanowi niemal cały promowany wówczas album „To The Bone”, stworzyła zespołowi w składzie Steven Wilson/Adam Holzman/Nick Beggs/Alex Hutchings/Craig Blundell/Ninet Tayeb możliwość rzucenia nowego światła zarówno na wciąż świeży materiał, jak i całkiem spory zestaw cytatów z repertuaru Porcupine Tree. Ba, wiele spośród zagranych w Londynie kompozycji brzmi ciekawiej aniżeli w wersjach studyjnych („Nowhere Now”, „People Who Eat Darkness” a nawet „Arriving Somewhere But Not Here”), a sam utwór „Refuge”, którego pamiętną kulminację w wersji studyjnej stanowi solo na harmonijce Marka Felthama, tu, w ograniczonej aranżacji potrafi fascynować nie mniej.

Twórcze podejście do prezentowanego na żywo repertuaru w przypadku Wilsona zawsze było standardem, którego on sam szczęśliwie wciąż nie odpuszcza, a wraz ze znakomitą formą wykonawczą całego zespołu i – uwaga – krystalicznie selektywną, perfekcyjną produkcją materiału sprawia ono, że słucha się tego z wypiekami na twarzy. Fenomenalna ścieżka dźwiękowa wraz z cieszącym oko filmem z koncertu jest gwarantem niezapomnianych wrażeń audiowizualnych. Prestiż i elegancja.PS: Album został wydany w formatach DVD i Blu-ray oraz obydwu powyższych wzbogaconych o krążki CD z zapisem ścieżki dźwiękowej. Amatorzy płyt winylowych muszą poczekać na swoje do wiosny przyszłego roku, ale ich cierpliwość zostanie wynagrodzona – piąty dysk w zestawie będzie zawierał zapis nie tylko trzech dodatkowych kompozycji nagranych podczas próby dźwięku (funkcjonujących jako bonus na podstawowej edycji), ale i niedostępnych wcześniej wersji trzech piosenek Porcupine Tree, Blackfield i Stevena Wilsona, pochodzących z występu poprzedzającego ten oglądany na „Home Invasion”.http://mlwz.pl/recenzje/plyty/20645-wilson-steven-home-invasion-in-concert-at-the-royal-albert-hall


Tracklist:

DVD1

01. Intro Truth
02. Nowhere Now
03. Pariah
04. Home Invasion / Regret #9
05. The Creator Has A Mastertape
06. Refuge
07. People Who Eat Darkness
08. Ancestral
09. Arriving Somewhere But Not Here
10. Permanating
11. Song Of I
12. Lazarus
13. Detonation
14. The Same Asylum As Before

DVD2

15. Song Of Unborn
16. Vermillioncore
17. Sleep Together
18. Even Less
19. Blank Tapes
20. The Sound Of Muzak
21. The Raven That Refused to Sing

Bonus:

Rehearsal Tracks:
- Routine
- Hand Cannot Erase
- Heartattack In A LaybyDVD video
MPEG2
PCM, DTS
NTSC 16:9 (720x480) VBR Auto Letterboxed, ~6676(6800) Kbps, 23.976 fps
English (LinearPCM, 2 ch), 1536 Kbps, 48.0 KHz
English (DTS, 6 ch), 1510 Kbps, 96.0 KHz, 24-bit

====================================================

PODOBNE TORRENTY
The Who - Tommy - Live At The Royal Albert Hall (2017) [DVD9+DVD5] PETE TOWNSHEND'S CLASSIC - QUADROPHENIA-LIVE FROM THE ROYAL ALBERT HALL (2015) [DVD9] [NTSC] [FALLEN ANGEL] Royal Albert Hall - Upiór w operze - The Phantom Of The Opera At The Royal Albert Hall *2011* [1080p.BluRay.x265.HEVC.AAC.5.1-GilT] Beth Hart - Live At The Royal Albert Hall (2018) [DVD9] Marillion - All One Tonight. Live At The Royal Albert Hall (2018) [2xDVD9+DVD5] Bob Dylan - The Real Royal Albert Hall 1966 Concert (2016) [FLAC]
Szczegóły torrenta
TRACKER
Tracker Podstawowy: http://tracker.torrentyorg.pl/announce

Multitrackery:

http://tracker.torrentyorg.pl/announce
http://tracker.psiholog-v-kaluge.com:8089/announce

UAKTUALNIENIE
25/12/2018 17:22:31 (Jeśeli nie widac seeda kliknij na [uaktualnij] by odswieżyć statystyki).
[Lub sprawdź programem do pobierania torrentów, ponieważ niektóre trackery nie wyświetlają statystyk]
25 pliki
 
KOMENTARZE


Brak komentarzy...

DODAJ KOMENTARZ

Zaloguj się aby dodawać komentarze !!!Wstecz
WRÓĆ NA GÓRĘ